ATRAKCJE

Home > ATRAKCJE

Symulator Lotów Kosmicznych– cywilna wersja trenażera, żyroskopu wykorzystywanego do doświadczeń w wojsku, lotnictwie i astronautyce. Każdy uczestnik urodzin będzie mógł doświadczyć wrażeń, jakie towarzyszą pilotom podczas lotu.   W pewnym momencie nie wiemy gdzie jest góra, a gdzie dół. Wokół fotela lotniczego, który kręci się w przód i tył oraz dookoła są 2 pierścienie, które także są wprawiane w ruch. Zabawa wyśmienita!

Gabinet Masek z Zaułkiem Strachu – pierwsza i jedyna taka atrakcja w Szczecinie i w Polsce. Jest to pomieszczenie skryte i nie dostępne dla indywidualnych bywalców klubu. Tutaj zapraszamy grupy urodzinowe lub zorganizowane. Pokój w dość mrocznym stylu, dlatego grupa wchodzi do niego z latarkami nagłownymi niczym górnicy schodzący do podziemi. Do zabawy zapraszani są rodzice!!! Gabinet Masek to kolekcja 300 masek ze świata bajek, kinowych filmów pełnometrażowych dla dzieci, filmów dla młodzieży, filmów sci-fi, horrorów. Zabawa interaktywna, na czas, która kończy się dość spektakularnie oraz nagrodą dla zwycięzcy.

Całoroczny II poziomowy Park Linowy w krytym pomieszczeniu –  w klimatycznej, leśnej aranżacji. Nasz dwu – poziomowy PARK LINOWY to zabawa dla każdego – małego i dużego TARZANA. Park linowy można pokonać w 2 formach: przy normalnym oświetleniu lub w ciemności, z czołowymi latarkami. Każda osoba odpowiednio zabezpieczona pasami, przechodzi na kolejne stacje przypinając sie karabińczykiem do liny zabezpieczającej. Nad bezpieczeństwem zawsze czuwa instruktor. Do dyspozycji jest bujana liana,  cyrkowa lina, drabinki, siatka pajęcza, rura, drewniane pale i wiele innych przeszkód.

Zjazd tyrolką ze szczytu parku linowego – fantastyczne przeżycie, znane już wielu dzieciom. Zjazd jest kilkukrotny z różnymi efektami w tym obrotowymi

Laserowy Labirynt Przeszkód – liczy się zwinność, szybkość i precyzja. Zabawa na zasadzie wcielenia się w bohatera kina akcji.  To wspaniała interaktywna gra mająca na celu złamania systemu zabezpieczeń czyli pokonanie sieci wiązek laserowych, ułożonych w formie przeszkód. O odpowiednią widoczność laserów dba wspaniała wytwornica dymu. Trzy stopnie trudności, licznik bledów i zadanie – zdobycie migającej bomby w sposób bezszelestny i niewidzialny dla lasera.

Magiczny Dywan – Magiczny dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, w którym uczestnicy doświadczają wielkich przygód, począwszy od gier i zajęć fizycznych po edukację kognitywną we wszystkich dziedzinach wiedzy, a kończąc na interaktywnej reklamie. Osoba w trakcie gry, integruje się w jej trakcie z ruchami ramion lub nóg. Wielkość obrazu zależy od wysokości zawieszenia nad podłogą i jest zbliżona do prostokąta o wymiarach 2 x 3 m.

Paintball gumowymi kulkami do określonego celu –  forma bezpieczna, nie zmuszająca uczestników do biegania po sali z bronią w ręku i strzelania do przeciwników. Tutaj uczestnik zabawy zakłada okulary ochronne, otrzymuje karabin do Painballa i 30 kulek do wystrzelania w określony cel. Zabawa ma za zadanie uczyć celności, wytrwałości i zachowania spokoju, nie ma nic wspólnego z przemocą. Wszystko pod okiem instruktora.

Nauka strzelania z prawdziwego łuku – tutaj instruktor uczy chętnych jak poprawnie trzymać łuk, jak go naciągnąć i jak celować. Dzieci strzelają w dużą tarczę z siana, bezpiecznymi strzałami. Zabawa uczy celności i zapewnia rywalizację – każdy pragnie strzelić w środek, a strzały nie zawsze się słuchają

Bocianie gniazdo– które z dzieci, a nawet dorosły nie kocha sie bujać?. Nasze bocianie gniazdo to solidna, duża, płaska huśtawka, którą można wprowadzić w ruch w dużym i przestronnym pomieszczeniu, zawieszona na grubej linie.

Tennis Cube – kolejna zabawa interaktywna. Uczestnicy mogą wybrać dwie formy zabawy. Tennis Cube to nic innego jak maszyna do treningu tenisa.  Oprócz funkcji  wyrzucania piłki posiada także oscylację. Pierwsza forma zabawy polega na skierowaniu wyrzutni tak by trafić w tarczę punktową z różnej wielkości otworami. Druga forma jest dla 2 graczy, którzy w kaskach i ochraniaczach na twarz, ręce i nogi ustawiają się na przeciwko maszyny.  Ich zadaniem jest złapać w rękawicę wystrzeliwane automatycznie, w różnej prędkości piłki do tenisa. Dużo śmiechu, ale i wiele stresu, by nie dać się trafić.

Mega trampolina – tego urządzenia nie trzeba opisywać, gdyż znane jest już dzieciom. Tutaj są swobodne i dowolne skoczne zabawy, ale urządzamy także widowiskowe mini walki bokserskie – trampolina służy jako klatka z dodatkowym skocznym utrudnieniem. 2 osoby otrzymują ochraniacze oraz rękawice bokserskie i zwyczajnie starają sie powalić przeciwnika. Wszystko pod okiem instruktora.

Xbox Mega Kinect – uwielbiane przez dzieci gry na konsoli z kinectem, wszystko kierowane rzutnikiem na ekran kinowy, doskonała jakość i dźwięk